Vyberte si službu:  


Poskytujeme dve možnosti, ktorými sa dopracujete k dizajnu svojho e-shopu. V prípade, že jeho tvorbu necháte na nás, zmeníme celkový vzhľad na ideálnom rozložení internetového obchodu podľa Vašich predstáv. Jednotlivé moduly sa dajú zapínať/vypínať, ale aj graficky upravovať. Každý e-shop má teda iný a štýlový dizajn na mieru, pričom jeho vytvorenie a implementácia v rámci šablóny nám ušetrí čas a Vám zbytočne zvýšenú investíciu do úprav. Ak budete mať záujem, zrealizujeme pre Vás, samozrejme, aj úpravu rozmiestnenia prvkov. Toto je už ale účtované podľa času, ktorý ňou strávime.

Môžete sa však rozhodnúť, že pôjdete vlastnou cestou a vytvoríte si grafický návrh sami pomocou návodu, ktorý Vám poskytneme. Pre túto formu spolupráce sú potrebné základné grafické znalosti. Samozrejmosťou je, v prípade akýchkoľvek nejasností, poskytnutie technickej podpory.

Internetové obchody optimalizujeme pre všetky dostupné internetové prehliadače ako aj pre mobilné telefóny. Optimalizujeme aj veľkosť grafiky, aby sa stránka načitavala rýchlo aj pri pomalšom pripojení internetu.