Ako prebieha spolupráca pri realizácií e-shopu?

FAQ - Najčastejšie otázky :

Verzia "Štart"

Po oslovení Vám bezplatne spustíme vzorový e-shop, na ktorom si môžete vyskúšať funkcie a nastavenia jeho dizajnu. Na výber máte 350 pozadí a 350 farebných schém. Pomocou návodu na zmenu grafiky môžete nahrať vlastný dizajn, je na to však potrebná znalosť niektorého z grafických editorov. Ak sa pre nás rozhodnete, pošleme Vám zmluvu o dielo, kde sú ošetrené licenčné podmienky a záruky pre servis Vášho nového internetového obchodu. Následne Vás cez Skype alebo telefón zaškolíme do práce so systémom. Po tom, ako si e-shop pripravíte, budeme pred spustením požadovať zaplatenie jeho licencie, v rámci ktorej dostanete webhosting na prvý rok zadarmo. Podmienkou je tiež doručenie podpísanej zmluvy o dielo na našu adresu. Ak už doménu vlastníte, spustíme Vám internetový obchod na nej. V opačnom prípade Vám ju na požiadanie zaregistrujeme.

Verzia "Profi"

Po oslovení a konzultácii Vašich požiadaviek začneme vytvárať grafický návrh úvodnej stránky e-shopu. Zároveň Vám pošleme zmluvu o dielo, kde sú ošetrené licenčné podmienky a záruky pre servis Vášho nového internetového obchodu. V ďalšom kroku Vám predstavíme navrhnutý dizajn, ktorý máte možnosť konzultovať. Po jeho doladení a odsúhlasení je implementovaný na vybraný balík e-shopu a dôkladne otestovaný. Následne Vás cez Skype alebo telefón zaškolíme do práce so systémom.

Verzia "Premium"

Po oslovení a konzultácií Vašich požiadaviek začneme vytvárať grafický návrh úvodnej stránky e-shopu. Zároveň Vám pošleme zmluvu o dielo, kde sú ošetrené licenčné podmienky a záruky pre servis Vášho nového internetového obchodu. V ďalšom kroku Vám predstavíme navrhnutý dizajn, ktorý máte možnosť konzultovať. Po jeho doladení a odsúhlasení je implementovaný na vybraný balík e-shopu a dôkladne otestovaný. Následne Vás cez Skype alebo telefón zaškolíme do práce so systémom. V rámci tohoto najvyššieho balíka dostanete aj služby vykonávané po spustení e-shopu. Zaregistrujeme a napojíme ho na Vami vybrané porovnávače cien a platobné moduly. Taktiež Vám k nemu pripravíme 12 vzorových SEO boxov, pomocou ktorých Vás zároveň zaškolíme do SEO modulu. Zameriame sa aj na reklamy pre Facebook a Google AdWords. Spoločne vytvoríme prvé kampane, správne ich nastavíme a zaškolíme Vás do ich správy.

Je možné osobné stretnutie pre realizáciou?

V snahe optimalizovať náš čas a efektivitu práce uprednostňujeme komunikáciu prostredníctvom programu Skype. Počas bezplatného hovoru máme možnosť zdielať obrazovku a dôkladne si prejsť Vaše požiadavky. Ak prácu s ním neovládate , radi Vás to naučíme. Veríme, že táto forma komunikácie je rovnako efektívna ako osobné stretnutie.

Prístup do manažmentu úprav

Každý náš zákazník automaticky získava prístup do manažmentu, kde si môže zadávať požiadavky na úpravy a sledovať čas strávený ich vykonávaním.

Ako je možné ešte vylepšiť SEO optimalizáciu obchodu?

Registrácia do katalógov so správnymi nadpismi a popismi môže vo veľkej miere dopomôcť k vyšším pozíciam vo výsledkoch vyhľadávania. Prístup k návodu na správnu doplnkovú SEO optimalizáciu získate po dokončení projektu spolu so SEO školením, ktoré je zahrnuté v každom balíku internetového obchodu.

Aký rýchly servis poskytujete?

V pracovných dňoch od 8:00 do 16:30 riešime problém ihneď, mimo tohoto času vybavujeme požiadavky priebežne. Stačí ich zaslať na adresu servis@mediahelp.sk alebo využiť formulár v e-shope v časti technická podpora.

Aký maximálny počet produktov môžem mať v e-shope?

E-shop bol testovaný na 33 000 produktoch a nejavil známky spomalenia. Databázy produktov sú navrhnuté tak, aby zniesli aj vysoký nápor používateľov a veľké množstvo ponúkaného sortimentu.

Môžem si dať do e-shopu doprogramovať funkcie, ktoré by mi chýbali?

Áno. Cena programátorských prác je 20,- € / hod. Programátorské práce sú vykonávané v poradí tak, ako boli nahlásené. V prípade, že potrebujete okamžité riešenie, máte možnosť využiť expresné programovanie za cenu 35 € / hod.

Aký je poplatok za webhosting na ďalší rok?

Poplatok za ďalší rok webhostingu je 60,- €. Poskytujeme ho na našom vlastnom serveri, ktorý sa nachádza v renomovanej serverovni pod 24 hodinovým dohľadom. Sú na ňom umiestnené výhradne projekty našich klientov, čo je výhoda oproti klasickým webhostingom, kde na podobnom stroji môže bežať oveľa väčší počet stránok. Dbáme na to, aby server pracoval svižne a internetové obchody boli rýchle.

Dostanem v rámci licencie aj prístup ku zdrojovým kódom?

V rámci zmluvy Vám garantujeme chod e-shopu a rýchle zjednanie nápravy v prípade výpadku. Tieto garancie by sme v prípade prístupu ku zdrojovým kódom nedokázali poskytnúť, nakoľko by ste neodborným zásahom mohli poškodiť kompletnú funkčnosť systému. Internetový obchod, ktorý dostanete je výsledkom niekoľkoročného vývoja tímom ľudí, preto nieje možné sprístupnenie zdrojových kódov.


Máte ďalšie otázky?

Zavolajte nám na 0911 693 949 alebo nám napíšte na email info@mediahelp.sk.