Prehľadný, moderný a intuitívny dizajn
je základom uspešného e-shopu

Tvorba e-shopu :

Prečo si vybrať eshop od nás?

10 bodov, ktoré vás presvedčia

Jednoduché ovládanie

Systém sme optimalizovali pre čo najrýchlejšie vybavenie objednávok (nič už nevypisujete ručne). Zákazníkom nemusíte posielať informačné emaily, robí to za Vás e-shop.

Kvalitný hosting na našom serveri

E-shopy sa nachádzajú na našom vlastnom serveri umiestnenom v renomovanom datacentre. Je pod 24 hodinovým dohľadom a bežia na ňom iba projekty naších klientov.

Responzívny dizajn, ktorý sa prispôsobí mobilu aj tabletu

E-shop je optimalizovaný tak, aby sa správne zobrazil aj na tabletoch a mobilných telefónoch.

Výborná funkcionalita a marketing

Na tvorbu e-shopov sa špecializuje už 10 rokov. Počas tohoto obdobia sme vytvorili už dva systémy nabité funkciami. Dostanete tak všetko, čo budete pre svoje podnikanie potrebovať.

Prístup do manažmentu úprav

Každý náš zákazník automaticky získava prístup do manažmentu, kde si môže zadávať požiadavky na úpravy a sledovať čas strávený ich vykonávaním.

Najlepší systém už v základnej verzii

Už v základe Vám dáme najnovšiu verziu nášho systému. Jednotlivé varianty sa líšia množstvom poskytovaných služieb. Ich zoznam nájdete v cenníku.

Demo e-shop zadarmo

Po vyžiadaní Vám sprístupníme demo verziu e-shopu, ktorú si môžete naplniť údajmi. Ak sa pre nás rozhodnete, spoločne ju prispôsobíme tak, aby vyhovovala Vašim predstavám.

Možnosť nechať zmenu dizajnu na nás

V základnej variante "Štart" máte možnosť výberu spomedzi 350 pozadí a farebných schém. Hlavičku vytvoríme my, úplne zadarmo. Pri vyššej verzii môžete nechať kompletnú tvorbu dizajnu na nás.

Konfigurovateľné XML exporty

V e-shope máte pripravené XML exporty pre všetky slovenské porovnávače cien. Ich funkčnosť môžete jednoducho upravovať pomocou administrácie.

Platba všetkými kreditnými kartami

E-shop ponúka prepojenia so všetkými slovenskými bankami a službami ako Paypal či TrustPay, pomocou ktorých môžu Vaši zakazníci platiť za tovar akoukoľvek kreditnou kartou.

Ako tvoríme dizajn

Poskytujeme dve možnosti, ktorými sa dopracujete k dizajnu svojho e-shopu. V prípade, že jeho tvorbu necháte na nás, zmeníme celkový vzhľad na ideálnom rozložení internetového obchodu podľa Vašich predstáv. Jednotlivé moduly sa dajú zapínať/vypínať, ale aj graficky upravovať. Každý e-shop má teda iný a štýlový dizajn na mieru, pričom jeho vytvorenie a implementácia v rámci šablóny nám ušetrí čas a Vám zbytočne zvýšenú investíciu do úprav. Ak budete mať záujem, zrealizujeme pre Vás, samozrejme, aj úpravu rozmiestnenia prvkov. Toto je už ale účtované podľa času, ktorý ňou strávime.

Môžete sa však rozhodnúť, že pôjdete vlastnou cestou a vytvoríte si grafický návrh sami pomocou návodu, ktorý Vám poskytneme. Pre túto formu spolupráce sú potrebné základné grafické znalosti. Samozrejmosťou je, v prípade akýchkoľvek nejasností, poskytnutie technickej podpory.

Internetové obchody optimalizujeme pre všetky dostupné internetové prehliadače ako aj pre mobilné telefóny. Optimalizujeme aj veľkosť grafiky, aby sa stránka načitavala rýchlo aj pri pomalšom pripojení internetu.