Preto by ste tomuto článku mali venovať pozornosť nakoľko má pre Vás vysokú informačnú hodnotu o marketingových možnostiach e-shopov.

Dobrý e-shop s dobrým marketingom je kľúčom k úspechu.

Umiestnenie e-shopu vo vyhľadávačoch je jedným z najpodstatnejších elementov pre Váš úspech. Môžete mať krásny e-shop plný funkcií, ale pokiaľ sa o Vás ľudia nedozvedia neuspejete. Pokiaľ sa Váš e-shop umiestni na dobrých pozíciách vo vyhľadávačoch tým Vás ľudia rýchlo a ľahko nájdu, čo je overená cesta k úspechu. Internetový obchod od nás obsahuje profesionálny SEO modul, pomocou ktorého môžeme optimalizovať Váš e-shop na desiatky slov po ktorých chcete, aby Vás vyhľadávač našiel.


Optimalizáciu si môžete urobiť samy po SEO školení, ktoré od nás dostanete, alebo optimalizáciu necháte na nás. V prípade, že optimalizáciu zveríte nám, počas pol roka sa pracuje na vybudovaní spätných odkazov pre Váš e-shop. Prispôsobujeme texty na e-shope tak, aby sa Vám podarilo dosiahnuť požadované pozície. Po dosiahnutí požadovaných pozícií sa Vám budeme o dosiahnuté pozície starať, aby ste ich už nestratili

Náš e-shop obsahuje v kóde všetky dôležité prvky pre dobré umiestnenie vo vyhľadávačoch, vďaka ktorým môžete uspieť na internete. Ak už takto zákazníkov získate, je dôležité pracovať s nimi ďalej

Práca so zákazníkmi

Získanie zákazníka Vás často krát stojí peniaze na reklamu. Ak ste ho už získali je pre Vás veľmi výhodné, aby sa jeho nákup u Vás opakoval, preto je potrebné vedieť so zákazníkom pracovať tak, aby sa stal pravidelným nakupujúcim.

Zľavy

V našom e-shope môžete každému zákazníkovi nastaviť plošnú zľavu za vernosť, alebo nastaviť rôzne zľavy podľa sortimentu, ktorý daný zákazník nakupuje. Týmto marketingovým nástrojom motivujete zákazníka ku ďalšej kúpe práve u Vás.

HTML newsletter

Ďalšou možnosťou ako premeniť zákazníka na dlhodobého klienta je html Newsletter /reklamný leták posielaný do mailovej schránky/ do ktorého sa zákazník zaregistruje pri nákupe. Vy vyberiete produkty, ktoré majú ísť do Newsletteru, ktorý im príde na mail. Newletter vyzerá ako webová stránka s preklikom na daný produkt. Ukážku si môžete poslať na svoj mail tu:

Hodnotenie nákupu

Ak ukážete Vašim zákazníkom, že Vás ich spokojnosť naozaj zaujíma budú u Vás určite radi nakupovať aj naďalej. V e-shope je implementovaný modul na hodnotenie spokojnosti s nákupom, ktorý sa automatický odošle zákazníkovi 7 dní po vybavení jeho objednávky. Vy takto môžete sledovať spokojnosť zákazníkov a budovať si dobré meno. Dobré hodnotenie spokojnosti zákazníkov Vás navyše posunie vyššie v zoznamoch tovarov ako je napr. www.najnakup.sk

Nastaviteľný FEED pre zoznamy tovarov

Zo skúseností z zrealizovaných projektov môžeme pozitívne hodnotiť účinnosť uverejnenia Vášho tovaru v zozname tovarov ako je napr. najnakup.sk. V e-shope od nás si môžete vygenerovať Feed pre ktorýkoľvek zoznam tovaru a uverejňovať tak Váš tovar na týchto stránkach, ktoré už majú vybudovanú vysokú návštevnosť. Feedy pre tieto zoznamy sú už vopred nastavené a jednoducho ich môžete editovať či generovať nové.

Najpredávanejší tovar

Tovar, ktorý je v e-shope najpredávanejší si môžete ľahko editovať. Buď sa zobrazuje reálne najpredávanejší tovar alebo si napredávanejší tovar nastavíte manuálne. Tento tovar môže upútať zákazníkov a Vy tak získate nové objednávky.

Súvisiaci tovar

Každému tovaru sa dá pridať súvisiaci tovar. Zákazník tak pri záujme o daný výrobok uvidí ďalšie súvisiace tovary, ktoré si ku výrobku môže dokúpiť. Je to výborný marketingový nástroj pre zvyšovanie predaja a zároveň takto zvýšite pohodlie zákazníka.

Dokúpte ešte za

Výborná funkcia implementovaná v našom e-shope. Keď sa zákazník dostane do nákupného košíka je oslovený, aby dokúpil ešte tovar za /nastavenú cenu/ a dostane dopravu zdarma, alebo zľavu. Touto funkciou máte možnosť zvýšiť Váš obrať. Zákazník je často krát ochotný v prípade zaujímavej ponuky tovar dokúpiť.

Darčeky ku tovarom

Ide o funkciu, pomocou ktorej môžete dávať darček ku vybraním produktom. Zákazníci z psychologického hľadiska radšej nakupujú tovar pri ktorom získajú darček. Vy takto dosiahnete maximálnu spokojnosť zákazníkov.

Zľavový kupón

E-shop ponúka možnosť vygenerovania zľavového kupónu na ľubovoľnú hodnotu. Takéto kupóny môžete následne zasielať zákazníkom na email, alebo si ich vytlačiť a rozdávať ako reklamu. Leták, v ktorom ponúknete zľavu, určite zaujme viac ako klasický leták.

Facebook profil

V rámci realizácie e-shopu získate aj vytvorenie facebook konta, pomocou ktorého budete bližšie ku zákazníkovi a pomocou ktorého môžete realizovať ďalší marketing pre Váš e-shop.

Novinky, akcie a výpredaje

Produkty máte možnosť označovať ako akciové, novinky alebo ich nastaviť ako výpredajové.

Nákup na splátky

E-shop ponúka možnosť napojenia na splátkové systémy cetelem a quatro. Prostredníctvom splátkového predaja môžete zvýšiť Váš obrať. Nákup na splátky je naozaj jednoduchý a všetko si riešia splátkové spoločnosti samé