Webstránka pre ubytovanie :

Prečo webstránka pre ubytovanie od nás?

10 bodov, ktoré vás presvedčia

ďalej

Jednoduché ovládanie

Systém sme optimalizovali pre hromadné a čo najrýchlejšie vybavenie rezervácií (nič už nevypisujete ručne). Zákazníkom nemusíte posielať informačné emaily, robí to za Vás systém.

Vždy rýchlo načítané, používateľský prístupne

E-shopy sa nachádzajú na našom vlastnom serveri umiestnenom v renomovanom datacentre. Je pod 24 hodinovým dohľadom a bežia na ňom iba projekty naších klientov.

Responzívny dizajn, ktorý sa prispôsobí mobilu aj tabletu

E-shop je optimalizovaný tak, aby sa správne zobrazil aj na tabletoch a mobilných telefónoch.

Výborná funkcionalita a marketing

Na tvorbu webstránok sa špecializuje už 20 rokov. Počas tohoto obdobia sme vytvorili množstvo systémov. Od nás dostanete všetko, čo budete pre svoje podnikanie potrebovať na internete.

Prístup do manažmentu úprav

Každý náš zákazník automaticky získava prístup do manažmentu, kde si môže zadávať požiadavky na úpravy a sledovať čas strávený ich vykonávaním.

Už v základnej verzií dostávate kvalitnú webstránku plnú funkcíí

Už v základe Vám dáme najnovšiu verziu nášho websystému pre ubytovanie. Jednotlivé varianty sa líšia množstvom poskytovaných služieb. Ich zoznam nájdete v cenníku.

Demo webstránka zadarmo

Po vyžiadaní Vám sprístupníme demo verziu webstránky pre ubytovanie, ktorú si môžete naplniť údajmi. Ak sa pre nás rozhodnete, spoločne ju prispôsobíme tak, aby vyhovovala Vašim predstavám.

Vytvoríme Vám štýlový a moderný dizajn

Už v základnej verzií Vám vytvoríme moderný a štýlový dizajn, ktorý vieme vrámci doplnkových prác ďalej odladzovať až kým nebudete z Vašou webstránkou úplne spokojný.

Prepojenie s kalendárom booking

Jednotlivé izby je možné prepojiť s kalendárom bookingu aby nevznikali duplicity rezervácií na jednu izbu.

Kvalitná SEO optimalizácia pre vyhľadávače

Spravili sme všetko preto, aby sa systém umiestňoval na čo najvyšších pozíciach v google. Vy tak máte šancu získať ľudí, ktorý chcú obísť booking hľadajú cez google

Ako tvoríme dizajn webstránky pre ubytovanie?

Po spustení šablóny webstránky pre ubytovanie ich naplníte údajmi. Ak z dizajnom nebudete spokojný začneme ho ladiť do Vaších predstáv. Cieľom je, aby zákazník rýchlo našiel čo potrebuje a nákup pre neho bol príjemnou skúsenosťou. Návrh robíme priamo na eshope, Vy si ho tak môžete priebežne skúšať v rôznych rozlíšeniach, na počítači, tablete či mobile a dokonca aj postupne plniť produktami. Celý proces nám zaberie približne týždeň, všetko závisí od zložitosti zadania. Následne prichádza čas na pripomienky, doladenie posledných detailov a nasadenie na doménu.

Internetové obchody optimalizujeme pre všetky dostupné internetové prehliadače, ako aj pre mobilné zariadenia. Veľký dôraz kladieme najmä na celkovú rýchlosť načítania.

Tvorba eshopu