Ako prebieha spolupráca pri realizácií e-shopu?

FAQ - Najčastejšie otázky :

Ako zvoliť správnú verziu eshopu?"

Už v základnej verzií Profi dostanete funkcionalitu, ktorá nieje ani u mnohých iných riešení eshopov. Váš eshop bude vyladení pre predaj Vášho sortimentu ponúkajúci hromadné vybavenia objednávok a všetky základné potrebné funckie.

Vo vyššej verzií Premium získate ďalšie špecifické funkcie, ktoré môžete využívať pri marketingu, alebo mať vďaka ním eshop aj pre predaj špecifického tovaru s doplatkami , lebo úpravou cien na základe materiálu, objemu a podobne.

Pokiaľ chcete nechať prvotné nastavenie a odštartovanie eshopu na nás je pre Vás vhodný balík Exckluve vrámci ktoré Vám vytvoríme reklamné kampane a naštartujeme predaj.

Je možné osobné stretnutie pre realizáciou?

V snahe optimalizovať náš čas a efektivitu práce uprednostňujeme komunikáciu prostredníctvom programu Skype. Počas bezplatného hovoru máme možnosť zdielať obrazovku a dôkladne si prejsť Vaše požiadavky. Ak prácu s ním neovládate , radi Vás to naučíme. Veríme, že táto forma komunikácie je rovnako efektívna ako osobné stretnutie.Aký rýchly servis poskytujete?

V pracovných dňoch od 8:00 do 16:30 riešime problém ihneď, mimo tohoto času vybavujeme požiadavky priebežne. Stačí ich zaslať na adresu servis@mediahelp.sk alebo využiť formulár v e-shope v časti technická podpora.

Prístup do manažmentu úprav

Každý náš zákazník automaticky získava prístup do manažmentu, kde si môže zadávať požiadavky na úpravy a sledovať čas strávený ich vykonávaním.

Ako je možné ešte vylepšiť SEO optimalizáciu obchodu?

Registrácia do katalógov so správnymi nadpismi a popismi môže vo veľkej miere dopomôcť k vyšším pozíciam vo výsledkoch vyhľadávania. Prístup k návodu na správnu doplnkovú SEO optimalizáciu získate po dokončení projektu spolu so SEO školením, ktoré je zahrnuté v každom balíku internetového obchodu.

Ako prebieha platba a spolupráca

Po oslovení a konzultácií Vaších požiadaviek pripravíme návrh zmluvy ktorý Vám zašleme na mail. Pokiaľ bude zmluva akceptovaná z Vašej strany vytvoríme Vám faktúru za 40% hodnoty projektu a začneme pracovať na jeho dizajne. Po doladení dizajnu nasadíme projekt na Vašu doménu a vystavíme faktúru na zvyšnú platbu za realizáciu eshopu. V prípade najvyššieho balíka excklusive faktúrujeme 40% z hodnoty projektu. Zvyšných 20% po spustení a odladení reklamných kamapní.

Aký maximálny počet produktov môžem mať v e-shope?

E-shop bol testovaný na 33 000 produktoch a nejavil známky spomalenia. Databázy produktov sú navrhnuté tak, aby zniesli aj vysoký nápor používateľov a veľké množstvo ponúkaného sortimentu.

Môžem si dať do e-shopu doprogramovať funkcie, ktoré by mi chýbali?

Áno. Cena programátorských prác je 40,- € / hod. Programátorské práce sú vykonávané v poradí tak, ako boli nahlásené.

Aký je poplatok za webhosting na ďalší rok?

Poplatok za ďalší rok webhostingu je 60,- €. Poskytujeme ho na našom vlastnom serveri, ktorý sa nachádza v renomovanej serverovni pod 24 hodinovým dohľadom. Sú na ňom umiestnené výhradne projekty našich klientov, čo je výhoda oproti klasickým webhostingom, kde na podobnom stroji môže bežať oveľa väčší počet stránok. Dbáme na to, aby server pracoval svižne a internetové obchody boli rýchle.

Dostanem v rámci licencie aj prístup ku zdrojovým kódom?

V rámci zmluvy Vám garantujeme chod e-shopu a rýchle zjednanie nápravy v prípade výpadku. Tieto garancie by sme v prípade prístupu ku zdrojovým kódom nedokázali poskytnúť, nakoľko by ste neodborným zásahom mohli poškodiť kompletnú funkčnosť systému. Internetový obchod, ktorý dostanete je výsledkom niekoľkoročného vývoja tímom ľudí, preto nieje možné sprístupnenie zdrojových kódov.


Máte ďalšie otázky?

Zavolajte nám na 0911 693 949 alebo nám napíšte na email info@mediahelp.sk.