Chcete logo, vizitku alebo inú firemnú grafiku ?

Splníme každé vaše prianie.
Profesionálne podľa vašich predstáv .

Grafický design Poprad

Buďte originálny... upútate svojich obchodných partnerov a zákazníkov.

Grafické prevedenie Vášho loga, internetovej stránky či iných firemných prvkov identifikuje vašu firmu na trhu, reprezentuje ju v obchodnom styku a odlišuje Vás od konkurencie. Atraktívne grafické prevedenie rôznych reklamných prvkov láka užívateľov informácie lepšie preskúmať...

Vystupujte na trhu ako moderná firma na úrovni.

Moderným prevedením grafických prvkov uistíte zákazníkov a obchodných partnerov, že je vaša firma kreatívna a vníma nové trendy. Každá firma sa chce ukázať zákazníkom a obchodným partnerom v najlepšom svetle. Profesionálnym grafickým prevedením prvkov v obchodnom styku Vám pomôžeme získate dobrý dojem a vyššiu úroveň vašej prezentácie.

Moderný design

Spokojnosť užívateľa na stránke.

Pri návrhu internetových projektov sa snažíme, aby mali užívatelia z Vašej stránky príjemný pocit a používali ju radi. Dôležitou zásadou našich grafických prác je prehľadnosť informácií ponúkaných užívateľovi. Zameriavame sa aj na najmenšie detaily vďaka čomu stránky od nás pôsobia na užívateľov profesionálne. Pri tvorbe logotypu je hlavnou zásadou IDEA vyjadrujúca zameranie spoločnosti.Logotyp by mal byť jednoduchý, nápaditý, prehľadný a hlavne použitelný.