Vyberte si službu:  

Ponuka internetového marketingu:

SEO analýza webu a jeho použiteľnosti

Ak nebudete poznať slabé miesta Vášho webu, môže sa ľahko stať, že konkurencia to využije vo svoj prospech a Vy prídete o zisk či podiel na trhu. S analýzou webu tomu môžete predísť.

Copywriting - Písanie textov pre produkty a web

Ak prídete do kamenného obchodu, veľká miera Vášho nákupu záleží na šikovnosti predavača. Predaj sa skrýva v sile slov a dvakrát viac to platí pre web. Ak chcete mať na Vašom webe texty ktoré predávajú, využite našu službu copywriting.

Návrh reklamných kampaní.... budete navrchu!

Pomocou PPC reklamných kampaní budete na popredných pozíciách v slovenských vyhľadávačoch, katalógoch a najväčšom svetovom vyhľadávači Google za zlomok ceny klasickej reklamnej kampane. Vďaka svojmu presnému cieleniu na zákazníka a nízkej cene sa radí PPC reklamná kampaň medzi najefektívnejšiu reklamu.
Viac informácii o PPC reklame.


Registrácia do Slovenských a svetových katalógov

Čím viac kvalitných webových stránok /katalógov/ poukazuje na Vašu stránku, tým máte v Google a iných vyhľadávačoch lepšie hodnotenie, ktoré nadväzuje na Vaše lepšie pozície po vyhľadaní. Viac informácií o registrácii do vyhľadávačov.

SEO optimalizácia

Vďaka SEO optimalizácií môže byť Vaša webová stránka, alebo internetový obchod na popredných pozíciách vyhľadávačov po slovách, ktoré predávajú Vašu ponuku. Predbehnite takto Vašu konkurenciu so službou SEO optimalizácia.


Internetový marketing