Svadobná webstránka :

Svadobná webka od nás?

10 bodov, ktoré vás presvedčia

ďalej

Svadobný telefón

Systém sme optimalizovali pre hromadné a čo najrýchlejšie vybavenie objednávok (nič už nevypisujete ručne). Zákazníkom nemusíte posielať informačné emaily, robí to za Vás e-shop.

Vždy rýchlo načítané, používateľský prístupne

Webstránky sa nachádzajú na našom vlastnom serveri umiestnenom v renomovanom datacentre. Je pod 24 hodinovým dohľadom a bežia na ňom iba projekty naších klientov.

Responzívny dizajn, ktorý sa prispôsobí mobilu aj tabletu

E-shop je optimalizovaný tak, aby sa správne zobrazil aj na tabletoch a mobilných telefónoch.

Zdielaná galéria

Na tvorbu e-shopov sa špecializuje už 20 rokov. Počas tohoto obdobia sme vytvorili už dva systémy nabité funkciami. Dostanete tak všetko, čo budete pre svoje podnikanie potrebovať.

Zoznam prianí

Každý náš zákazník automaticky získava prístup do manažmentu, kde si môže zadávať požiadavky na úpravy a sledovať čas strávený ich vykonávaním.

Informácie pre užívateľa

Už v základe Vám dáme najnovšiu verziu nášho systému. Jednotlivé varianty sa líšia množstvom poskytovaných služieb. Ich zoznam nájdete v cenníku.

Demo webstránka zadarmo

Po vyžiadaní Vám sprístupníme demo verziu e-shopu, ktorú si môžete naplniť údajmi. Ak sa pre nás rozhodnete, spoločne ju prispôsobíme tak, aby vyhovovala Vašim predstavám.

Prístup len registrovaným užívateľom

Už v základnej verzií Vám vytvoríme moderný a štýlový dizajn, ktorý odladíme pre Váš sortiment. Nechýbajú reklamné bannery a pri vyššej verzií grafický newslatter

Newslatter

V systéme máte možnosť poslať hromadný email v prípade zien ktoré chcete oznámiť všetkým registoravaným používateľom.

Odpočet času do svadby

Sledujte ako sa kráti čas k jednej z Vaších najkrajších životných ciest. Priamo na stránke beží odpovečet času do svadby