Informačná web stránka :

Prečo si vybrať informačnú webstránku od nás?

10 bodov, ktoré vás presvedčia

ďalej

Jednoduché ovládanie

V prípade potreby častejšie meniť texty možnosť vytvorenia administrácie pre ich zmenu

Vždy rýchlo načítané, používateľský prístupne

Webstránky sa nachádzajú na našom vlastnom serveri umiestnenom v renomovanom datacentre. Je pod 24 hodinovým dohľadom a bežia na ňom iba projekty naších klientov.

Responzívny dizajn, ktorý sa prispôsobí mobilu aj tabletu

E-shop je optimalizovaný tak, aby sa správne zobrazil aj na tabletoch a mobilných telefónoch.

Výborná funkcionalita a marketing

Na tvorbu webstránok sa špecializuje už 20 rokov. Počas tohoto obdobia sme vytvorili systémov nabitých funkciami. Od nás dostanete všetko, čo budete pre svoje podnikanie na internete potrebovať.

Prístup do manažmentu úprav

Každý náš zákazník automaticky získava prístup do manažmentu, kde si môže zadávať požiadavky na úpravy a sledovať čas strávený ich vykonávaním.

Už v základnej verzií dostávate kvalitnú webstránku

Už v základe Vám dáme najnovšiu verziu nášho systému. Jednotlivé varianty sa líšia množstvom poskytovaných služieb. Ich zoznam nájdete v cenníku.

Demo webstránka zadarmo

Po vyžiadaní Vám sprístupníme demo verziu e-shopu, ktorú si môžete naplniť údajmi. Ak sa pre nás rozhodnete, spoločne ju prispôsobíme tak, aby vyhovovala Vašim predstavám.

Vytvoríme Vám štýlový a moderný dizajn

Už v základnej verzií Vám vytvoríme moderný a štýlový dizajn, ktorý odladíme pre Váš sortiment. Nechýbajú reklamné bannery a pri vyššej verzií grafický newslatter

Konfigurovateľné XML exporty

V e-shope máte pripravené XML exporty pre všetky slovenské porovnávače cien,google produkty či facebook marketing. Ich funkčnosť môžete jednoducho upravovať pomocou administrácie.

Platba všetkými kreditnými kartami

E-shop ponúka prepojenia so všetkými slovenskými bankami a službami ako Paypal či TrustPay, pomocou ktorých môžu Vaši zakazníci platiť za tovar akoukoľvek kreditnou kartou.

Ako tvoríme dizajn

Dizajn vytvárame vždy na mieru predávaných produktov, podľa ich typu a rozsiahlosti kategórií, do ktorých sú členené. Cieľom je, aby zákazník rýchlo našiel čo potrebuje a nákup pre neho bol príjemnou skúsenosťou. Návrh robíme priamo na eshope, Vy si ho tak môžete priebežne skúšať v rôznych rozlíšeniach, na počítači, tablete či mobile a dokonca aj postupne plniť produktami. Celý proces nám zaberie približne týždeň, všetko závisí od zložitosti zadania. Následne prichádza čas na pripomienky, doladenie posledných detailov a nasadenie na doménu.

Internetové obchody optimalizujeme pre všetky dostupné internetové prehliadače, ako aj pre mobilné zariadenia. Veľký dôraz kladieme najmä na celkovú rýchlosť načítania.

Tvorba eshopu