Dobrý web s dobrým marketingom je kľúčom k úspechu.

Umiestnenie webu vo vyhľadávačoch je jedným z najpodstatnejších elementov pre Váš dosahovanie cieľov stránky. Môžete mať krásny web plný funkcií, ale pokiaľ sa o Vás ľudia nedozvedia neuspejete. Pokiaľ sa Váša webstránka umiestni na dobrých pozíciách vo vyhľadávačoch po výrazoch, ktoré vystihujú Vašu prácu, alebo služby Vaši budúci zákazníci si Vás ľahko nájdu. Webové riešenie od nás obsahuje profesionálny SEO modul, pomocou ktorého môžeme optimalizovať Vášu stránku na desiatky slov po ktorých chcete, aby Vás vyhľadávač našiel.


Optimalizáciu si môžete urobiť samy po SEO školení, ktoré od nás dostanete, alebo optimalizáciu necháte na nás. V prípade, že optimalizáciu zveríte nám, počas pol roka sa pracuje na vybudovaní spätných odkazov pre Vašu webstránku. Prispôsobujeme texty na stránke tak, aby sa Vám podarilo dosiahnuť požadované pozície. Po dosiahnutí požadovaných pozícií sa Vám budeme o dosiahnuté pozície starať, aby ste ich už nestratili

Náše cms riešenie webstránky obsahuje v kóde všetky dôležité prvky pre dobré umiestnenie vo vyhľadávačoch, vďaka ktorým môžete uspieť na internete. Ak už takto zákazníkov získate, je dôležité pracovať s nimi ďalej

Oslovenie zákazníka na stránke

Prilákanie zákazníka Vás často krát stojí peniaze na reklamu. Ak ste ho už prilákali na stránku je super vedieť so zákazníkom hneď vedieť komunikovať. Na stránku Vám implementujeme online-komunikátor, ktorý Vás upozorní na príchod zákazníka a vidíte v ktorej časti webu sa práve zákazník nachádza. Môžte mu kedykoľvek napísať prostredníctvom onlinechatu umiestneného v pravom, alebo ľavom dolnom rohu stránky.

Vystupujte na trhu ako moderná firma na úrovni

Grafické prevedenie Vášho loga, internetovej stránky či iných firemných prvkov identifikuje vašu firmu na trhu, reprezentuje ju v obchodnom styku a odlišuje Vás od konkurencie. Každá firma sa chce ukázať zákazníkom a obchodným partnerom v najlepšom svetle. Profesionálnym grafickým prevedením prvkov v obchodnom styku Vám pomôžeme získate dobrý dojem a vyššiu úroveň vašej prezentácie.

HTML newsletter

Určitej skupine majiteľov webstránok je určite výhodné posielať html Newsletter /reklamný leták posielaný do mailovej schránky/. Vy vyberiete produkty, ktoré majú ísť do Newsletteru, ktorý im príde na mail. Newletter vyzerá ako webová stránka s preklikom na daný produkt. Ukážku si môžete poslať na svoj mail tu:

Facebook profil

V rámci realizácie webstránky získate aj vytvorenie facebook konta, pomocou ktorého budete bližšie ku zákazníkovi a pomocou ktorého môžete realizovať ďalší marketing pre Váš e-shop. Na stránku si tiež viete ku jednotlivým článkom pridávať Like boxy pomocou ktorých sa daní článok zdiela.