PPC reklama...budete navrchu a uvidí Vás celý svet!

Čo je PPC reklamná kampaň
a ako funguje?

Pomocou PPC reklamnej kampane sa Vaša stránka alebo eshop bude nachádzať na popredných pozíciách po kľúčových slovách vystihujúcich Vašu ponuku, alebo firmu vo viac ako 350 slovenských katalógoch, vyhľadávačoch a slovenských spravodajských portáloch ako Zoznam, Azet, SME, Etrend a najväčšom svetovom vyhľadávači Google.

Pri PPC reklamnej kampani sa odkazy na Vašu stránku nachádzajú na popredných pozíciách vo vyhľadávačoch a katalógoch. Platíte až za kliknutie na Váš reklamný odkaz, ktorému je možné nadefinovať slová, ktoré vystihujú Vašu ponuku. Každý návštevník internetu, ktorý použije vyhľadávač a dá si vyhľadať slovo, ktoré Vás vystihuje vidí Váš reklamný odkaz. Podobne to funguje aj v katalógoch, kde sa odkaz na Vašu spoločnosť nachádza na popredných pozíciách v kategóriách, do ktorých spadá Vaša ponuka. Cena za jedno kliknutie na odkaz záleží od konkurencie, zväčša sa pohybuje od 1 Sk do 10 Sk. V reklamnej sieti Etarget (sieť 350 slovenských stránok, vyhľadávačov, katalógov a spravodajských portálov) sa pozícia pre každé kľúčové slovo draží, čiže niekoľkokrát denne mení vzhľadom od ponuky konkurencie. U Google adword sa ponúka cena za kliknutie na Váš reklamnú odkaz a pozícia tiež záleží od momentálne ponuky konkurencie.

Ukážeme Vám silu PPC reklamných kampaní! Za správu Vašej reklamnej kampane, ktorá má do 10 kľúčových slov vystihujúcich Vašu ponuku zaplatíte mesačný paušálny poplatok len 1 190,- Sk s DPH. Za túto sumu získate poradenstvo a efektívnu správu Vašej reklamnej kampane. Koľko finančných prostriedkov preinvestujete je už len na Vás, my budeme denne dbať nato, aby Vaše reklamné kampane boli presne zacielené a zaplatili ste čo najmenej za príchod návštevníka.